Kamu Çalışanına Kredi

Kamu Çalışanına Kredi
Kamu çalışanlarına özel 150.000 TL'ye kadar ister nakit, ister borç yapılandırma , kredi 48 ay vade ve en uygun faiz oranlarını İnteraktif kredi sizler için değerlendiriyor.

Memursanız ve kredi almak istiyorsanız sizler için her bankanın çeşitli şartlarla en uygun memur kredisi imkanları var. Fakat kişiye özel değerlendirme yaparak kredi fırsatı sunan yeni kredi değerlendirme yöntemleri ile kredi almanın en kolay yolu İnteraktif Kredi olacaktır.

Peki en uygun memur kredisini nasıl kullanırım ?

Bankaların faiz oraları sürekli değişmektedir. Sağlık, eğitim veya borç kapatmak gibi pek çok nedenle bankalardan kredi kullanmak isteyen memurlar; en uygun memur kredisini bulabilmek için bankaların o dönem içindeki avantaj durumlarını takip etmeniz gerekir. Bankalarda devamlı değişiklikler olduğundan en uygun krediyi bulduğunuza emin olamayabilirsiniz.

Hangi bankanın en yüksek limit ve en uygun maliyetli krediyi verdiğini banka banka gezip öğrenmeye, banka değerlendirme kriterleri içersinde olumsuz puan oluşturabilir. Bunun yerine oturdugunuz yerden sadece bir başvuruyla, sizin mali yapınızı, kamu çalışanı olmanızın avantajını ve uygun olan kredi koşullarını size özel değerlendiren İnteraktif Kredi ile tanışmanın tam zamanı.

İnteraktif Kredi bana nasıl kredi imkanı sağlayacak?

İnteraktif Kredi A.Ş Türkiye'nin en büyük, en eski ve müşteri portföyü en yüksek kredi danışmanlık şirketidir. Bankalardan farklı olarak tüm müşterilerinin geçmiş mali yapısını, bugünkü mesleki ve finansal durumuyla birleştirir ve ülkemizdeki bankaların kredi politikaları ile harmanlayarak olabilecek en yüksek limit, en uygun faiz oranı ve en iyi koşulları size özel hazırlar.

Bu değerlendirmeyi yaparken Türkiye'de ilk defa uygulanan İnternot-Kredinin Pusulası'ndan yararlanılır. İnternot Kredi'nin pusulası ile 2 saat içerisinde kredi alıp alamayacağını, alabiliyorsanız limit ne kadar, hangi şartlarla alanabileceğini, eğer kredi alamıyorsanız en yakın hangi ne zaman ne kadar limitli krediyi alabileceğiniz, bu krediye sahip olmanız için yapmanız gerekenlerin belirtiliği uzman görüşlerine de ulaşabilirsiniz. Raporunuzun sonuçlarını İnteraktif Şube'de kendiniz de görüntüleyebilirsiniz!

Sürdürülebilir finansal istikrarın adresi İnteraktif Kredi; kısaca yasal ve güvenilir yollarla finans piyasasında yetkili hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumudur.

Almak istediğiniz kredi az ya da çok olsun, ihtiyacınız olan krediye ulaşmak için hemen başvurun.