En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kredi çekmeye karar verdiğinizde öncelikle kredi faizleri ve hangi bankadan kolay kredi alabileceğinizi merak ediyorsunuzdur. Bugün ki makalemizde bununla ilgili bilgi aktarmak istiyoruz.

En kolay kredi veren banka var mıdır sorusunun cevabı , evet olmalıdır .

Her bankanın kendi için de politikaları ve kriterleri olduğu için bu süreç dönem dönem farklılık göstermektedir . 

Bunu da şöyle örneklendirmek gerekirse ;

Bir bankanın kredi almak için ön şartı 1300 KKB  ve6 Ay sigorta diyelim . Banka yeni politikasıyla bunu 1000 KKB ve sigortayı 3 aya kadar indirebiliyor. Kolay kredi veren bankaları hiçbir zaman doğruluk göstermez.

Bunun sebebi ise sürekli değişen banka kriterleridir. Banka bugün kredi kullandırıyorken yarın kullandırmaktan vazgeçebilmektedir.  Ayrıca kolay kredi veren bankalarda dikkat çeken bir diğer özellik ise faiz oranlarının yüksek olmasıdır.

Kolay kredi veren bankalara değinmek gerekirse ;

 QNB Finansbank , Garanti Bankası, Akbank ve Yapı kredi en kolay kredi veren bankalar arasına sık girmektedir . Tabi ki dediğim gibi bu sürekli değişim göstermektedir.

Bankalar kolay kredi verse de ya da zor kredi verse de ödeme koşulları değişmemektedir . Borcu her şekilde ödeyeceğinizi unutmamanız gerekir. Kredi kullanırken bütün bankaların faizlerini incelemeli o şekilde karar vermelisiniz .

Bu şekilde araştırma yapacak vaktiniz yok ise;

Sizde internot  ile tanışıp hızlı ve en iyi imkanlarla hayallerinizde ki krediye ulaşabilirsiniz .

Borçsuz günler dileriz…