Rapor Ödemesi Neden Alınıyor?

Rapor Ödemesi Neden Alınıyor?

Bizler İnteraktif Kredi olarak siz değerli müşterilerimiz ile bankalar arasında köprü görevi üstlenen danışmanlık firmasıyız. Sizlerin verilerine en güncel ve doğru şekilde ulaşmak durumundayız.

Diğer merdiven altı firmalar gibi adınıza rastgele işlemler sağlayamayız. Biliyorsunuz ki kredi işlemi yaparken ister bankadan sorgulatın ister herhangi bir aracı kurumdan adınıza illa ki kredi başvurusu yapmaktadırlar. Bunu biliyor muydunuz;

Bankayı aradığınızda bana kredi çıkar mı diye sorduğunuz da sizde Tc kimlik numaranızı ister ve bir bakayım der bu şekilde dahi adınıza başvuru olduğu için kredi siciliniz etkilenmiş olur. En önemlisi de 3 başvurudan sonra diğer tüm bankalar otomatik ret cevabı vermektedir.

Haliyle biz de sizi bu duruma düşürmek istemiyoruz. Sizler zaten bankadan kredi alamadığınız için bizleri tercih etmektesiniz bir farkımız olmalı ki size yardımcı olabilelim.

Bizler İnteraktif Kredi olarak sizler için bu süreçte verilerinizi önceden tespit edebilmek adına geliştirmiş olduğumuz internot adını verdiğimiz bir raporlama sürecimiz var.

Öncelikle Merkez bankası aracılığıyla geçmiş ve mevcut finansal raporunuza ulaşmamızın ardından kredi uzmanlarımız sizin mali verileriniz ile(yaşınız, sgk süreniz , firma ismi, gelir vs) ile birleştirip tüm bankalar nezlinde değerlendirme yapmaktayız.Bunu yaparken ise hem merkez bankasına adınıza ödeme yapmaktayız hem de kredi uzmanlarımızın emeğinin karşılığı olmaktadır.

Bizler bir banka olmadığımız için her müşterimiz adına belirli ödemeler yapmaktayız. Sizlerin doğru ve güncel verilerinize ancak devletin kuruluşu olan Merkez Bankası’ndan ulaşabilmekteyiz.

Bununla beraber size özel kredi uzmanınız ayrıntılı raporunuzu yorumlayıp mevcut ve gelecek durum planlamanızı yapmaktadır. Haliyle kredi uzmanın da emeğinin karşılığı es geçilemez.

Rapor ödemesi bir ön ödeme değil verilerinizin doğru tespiti için sizin adınıza yaptığımız masrafların karşılığıdır.

Borçsuz günler dileriz …