Kredi İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor

Kredi İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor

Öncelikle kredi kullanabilmeniz için İnternot raporundan yararlanmanız gerekmektedir. Sizlerin isim soy isim ya da tc kimlik numaranıza bakarak rastgele bir işlem yapmıyoruz bu şekilde işlemleri ancak merdiven altı firmalar yapmaktadır,kaldı ki bu işlemin aynısı siz kendinizin de yapabiliyorsunuz,bir farkımız olması gerekiyor ki sizi kredinize kavuşturabilelim,işte tam da bu noktada ayrıntılı ve doğru ilerleme farkımızın baş yapıtıdır.

İnternot raporundan yararlandığınız takdirde sonucunuz 2 saat içerisinde çıkmaktadır.Raporunuza uygunluk aldığımızda işlemleriniz 2 aşama altında ilerlemektedir.

Aynı gün içerisinde ya da bir sonraki iş günü size özel bireysel portföyünüz sizinle iletişime geçmektedir. Mevcut şartları tarafınıza aktarıp sözleşme için sizi şubemize davet etmektedir eğer şehir dışında iseniz sözleşmenizi bulunduğunuz ile iletmektedir.

Bununla beraber kredi işlemleriniz için gereken evrakları bireysel portföyünüze iletmeniz gerekmektedir. Sizlerle sözleşme yapmamızın ama hem sizin hem bizim hem de bankanın haklarını korumamız açısından büyük önem taşır. Tüm evraklarınız tamamlandığı takdir de ikinci aşamaya geçilmektedir.

İkinci aşama da kredi uzmanı sizi arayarak hangi bankalarla işlem yapılacağını gerekli ayrıntıları size aktardıktan sonra sizin onayınızla işlemlerinize başlamaktadır. Bizler İnteraktif Kredi olarak bankalarda bulunan yetki limitlerimiz dahilinde kredi kullandırdığımız için size uygun olabilecek limitlerle beraber bankalarla görüşmeler sağlayarak yetki ile sizleri kredinize ulaştırmaktayız.

Kredinize uygunluk aldığımız da kullanacağınız bankanın en yakın şubesine sizleri yönlendirip kredinizi kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Kredinizi kullandıktan sonra sizin için belirlenen oranda danışmanlık ücretinizi 24 saat içerisinde tarafımıza iletmeniz ardından, bizlerle işlemleriniz bitmektedir.

Sonrasında banka ile sizin aranızdan çekilmiş olup, bankaya kredi taksitlerinizi ödemeye devam etmektesiniz. Ayrıca bu bizimle bir daha işlem yapamayacağınız anlamına gelmez ihtiyaç halinde tekrardan sizlere destek vermekteyiz.