İnternot Raporlamanızda Neler Bulunuyor?

İnternot Raporlamanızda Neler Bulunuyor?

İnternot raporlamanızda merkez bankasından güncel alınan finansal raporlamanız,sizden aldığımız mali verileriniz sgk, yaş, çalıştığı kurumun bilinirliği,geliri) vb. ile kredi alma ihtimalinizin ne kadar olduğu,mevcutta bankalardan ne kadar limitte kredi kullanabilirsiniz an itibari ile olumsuz ise nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında ayrıntılı bir planlama yapmaktadır.

Kredi alma ihtimali normal şartlarda bankalarda banka kriterleri doğrultusunda hesaplanmaktadır.

Bu sebeple de sizler de çok iyi biliyorsunuz ki her banka size farklı bir sonuç sunar.

Biz İnteraktif Kredi olarak bu hesaplamaları yaparken müşterimizin mali verileri (sgk,yaş,çalıştığı kurumun bilinirliği,geliri) vb. göz önünde bulundurularak müşterimizin finansal verileri gelire göre borçlanma,güncel gecikme,geçmiş banka sıkıntıları ile tüm bankaların kriterleri göz önünde bulundurularak bir değerlendirme yapıyoruz.

 Yaptığımız bu değerlendirme de adınıza herhangi bir başvuru yapmadığımız için de kredi siciliniz etkilenmeden skorunuz düşmeden değerlendirmenizi yapmaktayız.

Ayrıca bu değerlendirmeyi yaparken sizlere sıfır müşteri gözüyle bakmaktayız. Şöyle;

Siz bankalara veya diğer aracı kurumlara gittiğinizde adınıza başvuru yaparlar ve 3 başvuru sonucunda kredi siciliniz etkilenmiş olup, gideceğiniz her yerden otomatik ret cevabı alırsınız. Biz internot raporuyla işlem yaparken adınıza başvuru yapmadığımız için haliyle siciliniz etkilenmiyor sizin ulaşamadığınız tüm bankalara ulaşıp tespit edebilmekteyiz.

Raporlamanıza bugün için olumsuz cevabı verdiğimiz takdirde, olması buraya kadar tabi ki demiyoruz. Mevcut durumunuzu değerlendirip yine sizi bu krediden nasıl yararlandırabiliriz en kısa vadede bize ihtiyaç bile duymadan kendi uzmanınız olup işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Sadece yapmanız gereken uzman yorumunu dikkate almanızdır.

Raporunuza olumlu yanıt aldığınız takdirde, aynı gün içerisinde ya da bir sonraki iş günü size özel bireysel portföyünüz sizinle iletişime geçmektedir. Mevcut şartları tarafınıza aktarıp sözleşme için sizi şubemize yakınsanız davet etmektedir eğer şehir dışında iseniz sözleşmenizi bulunduğunuz ile iletmektedir. Bunun dışında banka için gerekli olan evrakları da tamamladığınızda kredi işlemlerinize başlamış bulunmaktayız. Krediniz uzmanlar tarafından yetki ile onaylanmaktadır.Üstelik bu işlemlerin hepsi normal şartlarda 3 iş günü sürmektedir.Yani hayalinizde krediye  kısa vade de ulaşmanız için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Türkiye’de kredi çalışması yapılırken her vatandaşın gelirine göre bir kredi limiti vardır. Bu gelirinize ,çalıştığınız  kuruma hatta yaşınıza  göre bile değişim göstermektedir.Sizler bireysel olarak kredi kullanırken de gitmiş olduğunuz 3 farklı bankada farklı bir limit sunmaktadır.Sizler adınıza çıkabilecek limitleri,limit boşluğunuzu tam olarak bilmediğiniz için yapmış olduğunuz her yanlış başvuru skorunuzu düşürmekle birlikte kredi alma ihtimalinizi de yok etmektedir.