İnteraktif Kredi Yasal mı?

İnteraktif Kredi Yasal mı?

İnteraktif Kredi ITO (İstanbul Ticaret Odası) 85502 sicil numaralı kaydında da faaliyet konularımız ve verdiğimiz hizmetler açıkça belirtilmiştir. BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) destek hizmetleri kapsamına uygun olarak çalışmaktayız. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu'na aykırı olmamak koşulu ile İnteraktif Kredi'nin bankalara ait ürünleri pazarlanması konusunda onay almıştır ve Resmi Gazete'nin 30 Mayıs 2017 tarihli ve 425 No'lu sayfasında yayımlanmıştır. 2010 yılından beri sizlere hizmet veren yasal ilk ve en uzman kredi danışmanlık firmasıyız. Konut, taşıt, bireysel, ticari aklınıza gelebilecek tüm krediler de sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece kredi kullanımı değil İnternot raporlaması ile finansal danışmanlık da sağlamaktayız. Bunu da şöyle açıklamak gerekirse;

Mevcutta finansal durumunuz nedir, neler yapmanız gerekir bununla ilgili bir değerlendirme yapıp en kısa vade de bize ihtiyaç duymadan doğru planlama ile kredinize ulaşabilirsiniz. İnteraktif Kredi diğer kurumlar ya da bankalar gibi adınıza başvuru yapmadan kredi sicilinizi etkilemeden tüm bankalar nezlinde değerlendirme yapabilen tek kuruluştur.

Faaliyetlerimiz, kurumsal yapımızın desteği ve yönetim kurulumuzca belirlenen yol ve yöntemlerle yine sektörden gelen, deneyimli ve aynı zamanda üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş çalışanlarımızca yürütülmektedir.

İnteraktifkredi olarak, bizlerle yüz yüze görüşebilmeniz için İstanbul Genel Müdürlüğümüz ve İzmir şubemiz olarak iki ilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin her ilinden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Başvurularınızı; https://sube.internot.com.tr , https://interaktifkredi.com.tr , 0850 888 00 10 numaramız sayesinde Müşteri Hizmetlerimizden 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki günümüz koşullarında farklı işlemler yapan firmalar bu kadar uzun süre piyasa da tutunamamaktadır.Siz değerli müşterilerimizin onayı olmadan hiçbir işlem yapılmamaktadır.

Hızlı ve güvenilir bir hizmet için adresiniz İnteraktif Kredi olsun. Borçsuz günler dileriz...