Ön Ödemeniz Bulunuyor mu?

Ön Ödemeniz Bulunuyor mu?

İnteraktif Kredi olarak bizler bir banka değil banka ve müşteri arasında köprü görevi üstlenen aracı bir kurumuz, haliyle sizinle ilgili doğru verilere ulaşmadan bir işlem yapayız. Öncelikle merkez bankası aracılığıyla geçmiş ve mevcut finansal raporunuza ulaşmamızın ardından kredi uzmanlarımız sizin mali verileriniz ile(yaşınız, sgk süreniz, firma ismi, gelir vs) ile birleştirip tüm bankalar nezlinde değerlendirme yapmaktayız. Bunu yaparken ise hem merkez bankasına adınıza ödeme yapmaktayız hem de kredi uzmanlarımızın emeğinin karşılığı olmaktadır.

Sizlerden herhangi bir ön ödeme almadığımızı belirtmek isteriz. Sitemizde görmüş olduğunuz 49 TL bizlere kredi çıkması için yapmış olduğunuz ön ödeme değil sizin finansal verilerinizi doğru tespit etmek adına sağlanan masraftır. Ön ödeme dediğimiz durum ancak şu şekilde (…. Bey/Hanım krediniz kesin çıkar ama 500 TL para yatırın) gibi bu durum hiçbir kuruluşta yasal değildir. Bu sadece insanların o an ki mevcut sıkıntısından yararlanmaktan başka hiçbir şey olamaz.

İnternot ödemesi sağlarken diğer kurumlar gibi belli bir abonelik şeklinde işlem sağlamıyorsunuz.

Sizin talebiniz doğrultusunda tekrar işlem yapmaktayız. Merkez bankası sistemi sizin verilerinizi 21 gün de bir değerlendirdiği için geçmiş raporunuzu incelediğimizde aynı sonucu alırız. Bu sebeple raporlamadan yararlandıktan 21 gün sonrasında tekrar işlem sağlamak isterseniz tekrar ödeme yapmak durumundasınız.

 

Borçsuz günler dileriz…