Senetle Kredi

Senetle Kredi

Bankalardan kredi alımında sorun yaşayanlar, kara listede olanlar, banka sicili bozuk kişiler, acil nakit ihtiyacını nasıl çözeceğini düşünürken, çözümü genelde senetle kredi veren tefecilerde aramaktadır. Peki nakit para sorununu çözmek için tefeciler her zaman doğru adres mi? Tabi ki değil.

Tefecilerden yasal olmayan yollarla elden ya da senetle kredi şeklinde para veya senetle nakit para veren kişilere başvuru yapılmaması gerekmektedir. Türkiye’de birçok senetle para veren şirketler mevcut fakat bunların kaç tanesi yasal? Böyle şirketlere nasıl güvenebiliriz ki?

Acil nakit ihtiyacınız çözeceğim derken tefecilerden senetle kredi alıp veya bilmediğiniz senetle para veren şirketlere güvenip işinizi daha da zora sokmayın. Tefeciler sizin için doğru adres olmayabilir. Size senetle kredi veriyorum, borç para veriyorum gibi benzeri ilanlara hemen inanmamalısınız. Eğer bir yerden para alacaksınız öncelikle güvenilir ve yasal olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

Size hangi bankanın ne kadar kredi vereceğini ve eğer kredi çıkmıyorsa çıkması için hangi yolları izlemeniz gerektiğiyle ilgili sizi yönlendiren ve kredi danışmanlığı yapan Türkiye’de ilk ve tek İnteraktif Kredi İstanbul Ticaret odasına kayıtlı tamamen güvenilir ve yasal bir şirkettir.

Acil nakit ihtiyacı olan, kredi notunu bilmek isteyen, kendisini bu konuda çaresiz hisseden ve bir çıkar yol arayan, banka banka dolaşmak istemeyen, bankalarla sorun yaşayan kişilere yardımcı olmak ve kredi danışmanlığını yapmak amacıyla hizmet veren İnteraktif Kredi ile siz de aklınızdaki bütün soruların cevabını öğrenebilirsiniz.