Covid19-Koronavirüs Süresinde Kredi Destekleri

Covid19

Küresel çapta yaşanan Covid-19 sebebiyle bireysel tüketicilerin ve kurumların ekonomileri olumsuz etkileniyor. Evde kal çağrıları sağlığımızı korurken banka kredileri ise ihtiyaçlarımızın giderilmesi ve ekonomik devamlılığımızı sağlamak açısından önem taşıyor.

İnternot - Kredinin Pusulası ile tüm devlet destekli kredileri ve özel bankaların kredi koşullarını evinizden çıkmadan öğrenebilirsiniz.

İnternot kredi uzmanları ihtiyacınız olan nakiti size sağlamak için tüm banka teşviklerini ve kampanyaları takip ederek ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulmak için hizmetinizde olacak.

Devlet destekli krediler ve size özel onaylanacak kredileri öğrenmek için Hemen Başvurun

Bu dönemde bankaların koronavirüs kapsamına verdiği kredileri sizin için derledik;

Ziraat Bankası : Hane geliri 5.000₺ altı olan bireysel müşteriler için 10.000₺ 'ye kadar 36 ay vadeli ve 6 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi sunuyor.

Vakıfbank : Hane geliri 5.000₺ altı olan bireysel müşteriler için 10.000₺ 'ye kadar 36 ay vadeli, 0,49 faizli ve 6 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi sunuyor.

Halkbank : Hane geliri 5.000₺ altı olan bireysel müşteriler için 10.000₺ 'ye kadar 36 ay vadeli, 0,49 faizli ve 6 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi sunuyor.

Temel ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken nokta ise sadece bir kamu bankasından başvuru yapabilecek olmanızdır. Bu aşamada porfilinize göre doğru bankayı tercih etmek için internot raporunuzu oluşturarak kredi uzmanından bilgi alabilirsiniz.

Halkbank KOBI : Sektör ayrımı gözetmeksizin tüm işletmelere 36 ay vadeli yıllık %7,5 faizli ve 6 ay anapara ödemesiz KOBI kredisi desteği sunuyor.

Bazı özel bankalar kredi taksitelerinde erteleme kampanyaları da başlattı.

Covid virüsü ile ekonomik olarak zorlanmamak için İnternot Kredi Raporu'nuzu oluşturun, istediğiniz krediye hemen ulaşın. Hemen Başvurun