"İnternot - Kredinin Pusulası"

İnternot; bireysel veya ticari tüm müşteriler için mevcut dönem içerisinde kredi alıp alamayacağı konusunda gerçeğe en yakın sonuçları veren, Türkiye’nin ilk online kredi danışmanlık ürünüdür.

İnternot size özel kredi değerlendirmesi yaparken Findeks'ten aldığı geçmiş banka çalışmalarınızın üzerine şu andaki çalışma şartlarınız, geliriniz, mali yapınız ve diğer tüm kişisel özelliklerinizi de ekleyerek bankaların kredi politikalarına göre yorumlar. Böylece hiçbir bankaya başvuru yapmadan sonuç almış olursunuz. İnternot sayesinde kredi puanınız düşmeden, olumsuz başvuru kaydı oluşturmadan istediğiniz kredinin nasıl sonuçlanacağını öğrenebilir, hayalinizdeki krediye uzman desteği ile hemen ulaşabilirsiniz.


Size Özel Hazırlanan İnternot'unuzda Neler Yer Alıyor?

İtibar Puanınız

İtibar puanı 1 ile 2000 arasında değişir. Bu puan hazırlanırken kredi almanızı etkileyen geçmiş mali verileriniz ve ödeme düzeniniz, şu anki finansal yapınız ve bu iki koşulun ülkemizde kredi veren bankaların kredi verme kriterlerine göre değerlendirilerek hazırlanır. Findeks ve bankalardan aldığınız skordan çok farklıdır.

Kredi Alma İhtimaliniz

Kredi alma ihtimaliniz hesaplanırken bireysel olarak size ait bir çok veri birlikte incelenerek gerçeğe en yakın sonuca ulaşılır. Bu veriler, geçmiş dönemdeki mali verileriniz ve ödeme performanslarınız, varsa yasal ve idari takipleriniz, güncel çalışma bilgileriniz, mesleğiniz ve yaşınız, güncel gelir bilgileriniz ve sosyal güvenceniz, medeni durumunuz ve mezuniyetiniz, iş yerinizin güvenilirliği ve çalışma süreniz, diğer bilgileriniz gibi çok çeşitlidir.

Borçlanma Oranınız

Borçlanma oranınız hesaplanırken şu andaki güncel geliriniz ve ödemeye devam ettiğiniz kredili ürünlerinizin ödeme detayları hesaplanır. Borçlanma oranınız ne kadar yüksekse kredi alma ihtimaliniz o kadar düşüşte olacaktır. Özellikle ödediğiniz kredi taksitlerinin toplamı gelirinizin %50'sinin üzerine çıktığında kredi alma ihtimaliniz hızlıca düşecektir.

Borç Dağılımınız

Mevcut borçlarnızın hangi kredili ürünler üzerinde yoğunlaştığını gösterir. Yani kredi, kredi kartı veya kredili mevduat hesaplarınızdan hangisine ne oranla borcunuz olduğunu görebileceğiniz, bu oranların kredi almanıza nasıl etkide bulunduğunu inceleyebileceğiniz kısımdır.

Risk Durumunuz ve Ürünleriniz

Kullandığınız kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesapları ve bu kullandığınız bankacılık ürünlerinin ödeme düzenlerini son 3 aya ait olarak görebilir, kredi kartı limitlerinizin kullanımına bakabilirsiniz. Kredinize ne kadar borcunuz kaldığını, kredili mevduat hesabınızın borcunu ve bankanızın bu ödemelerinizi kredi kayıt bürosuna bildirimlerini kontrol edebilirsiniz.

Kredi Uzmanınızın Sizin İçin Analizi

Kredi Uzmanınız sizin için kredi kayıt bürosundan gelen geçmiş kredili ürün bilgileriniz, geliriniz, yaşınız, medeni durumunuz, iş yerinizin ismi, gibi verilerle birleştirir. Sonrasında ülkemizdeki bankaların kredi verme politikalarına göre yorumlayarak sizin için tam bir kredi değerlendirmesi yapar, böylece size özel kredi değerlendirmesini görebilirsiniz.

İnternot Raporunuz Her Yerde Sizinle


  • Tarayıcı

  • Windows

  • Android

  • iOS
İnternot - RAPOR MERKEZİ

Artık internot raporunuzu bilgisayarınızda, telefonunuzda ve dilediğiniz her yerde görüntüleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin Gözünde İnternot

Kemal A.

'Kredi yapılandırma sürecim imkansız gibiydi ve hiçbir bankanın konuyla ilgili yaklaşım bile göstermediği ortamda Interaktif Kredi'den O*** Bey'in inanılmaz çabası ve yapıcı yaklaşımı ile ödeme tutarlarım düştüğü gibi finansal anlamda da büyük bir rahatlık yakalamış oldum.' Sürdürülebilir Finansal İstikrarın Adresi' Interaktif Kredi ve O*** Bey. Gerçekten teşekkür ederim, başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.'

General Sigorta

İstanbul

Nuraz Şahin

Öncelikle İnteraktif Kredi'ye sonsuz teşekkürlerimi ve saygılaırmı sunuyorum. Özellikle Z**** hanım ve İ***** hanıma, siz saygıdeğer müşterilerin huzunrunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir çok yere başvurmamıza rağmen kredi çıkarmadılar ama İnteraktif Kredi işini dört dörtlük yapan, güvenebileceğiniz bir danışmanlık firması. Kredi danışmanlığı konusunda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Resmen bizi ipin ucundan aldılar, iyiki varsınız İnteraktif Kredi.

Kaynak Operatörü

Tekirdağ

Erdem Yüksel

Başta O*** bey olmak üzere diğer tüm ekibe çok teşekkür etmek isterim. Açıkcası ilk başta İnteraktif Krediye başvururken ve ilk defa böyle bir başvuru yaptığımdan biraz tedirginlik vardı. Ama şuan doğru adrese başvurduğumu anladım. İteraktifle tanışmamı sizlere şu şekilde anlatabilirim; nereden baksanız 10 bankaya ayrı ayrı başvuru yaptım ve kredi notum çok düşük olduğundan başvurularım onaylanmadı. Daha sonra internetten interaktif krediye denk geldim ve başvurdum, yaklaşık 3 iş günü içinde hiç bir banka ile para çekimi hariç muhattap bile olmadım. Şuanda istediğim krediyi çok düşük faiz ile kullandım. Aldığınız ücreti sonuna kadar hak ettiğinizi düşünüyorum. İyi ki varsınız İnteraktif, iyi ki bizlere referanssınız.

Grafiker

İstanbul