İnternot - Kredinin Pusulası Hizmetimizden Faydalanan Müşterilerimizin Yorumları!


'Kredi yapılandırma sürecim imkansız gibiydi ve hiçbir bankanın konuyla ilgili yaklaşım bile göstermediği ortamda Interaktif Kredi'den O*** Bey'in inanılmaz çabası ve yapıcı yaklaşımı ile ödeme tutarlarım düştüğü gibi finansal anlamda da büyük bir rahatlık yakalamış oldum.' Sürdürülebilir Finansal İstikrarın Adresi' Interaktif Kredi ve O*** Bey. Gerçekten teşekkür ederim, başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim.'

Kemal A.

General Sigorta

İstanbul

Öncelikle İnteraktif Kredi'ye sonsuz teşekkürlerimi ve saygılaırmı sunuyorum. Özellikle Z**** hanım ve İ***** hanıma, siz saygıdeğer müşterilerin huzunrunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bir çok yere başvurmamıza rağmen kredi çıkarmadılar ama İnteraktif Kredi işini dört dörtlük yapan, güvenebileceğiniz bir danışmanlık firması. Kredi danışmanlığı konusunda gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Resmen bizi ipin ucundan aldılar, iyiki varsınız İnteraktif Kredi.

Nuraz Şahin

Kaynak Operatörü

Tekirdağ

Başta O*** bey olmak üzere diğer tüm ekibe çok teşekkür etmek isterim. Açıkcası ilk başta İnteraktif Krediye başvururken ve ilk defa böyle bir başvuru yaptığımdan biraz tedirginlik vardı. Ama şuan doğru adrese başvurduğumu anladım. İteraktifle tanışmamı sizlere şu şekilde anlatabilirim; nereden baksanız 10 bankaya ayrı ayrı başvuru yaptım ve kredi notum çok düşük olduğundan başvurularım onaylanmadı. Daha sonra internetten interaktif krediye denk geldim ve başvurdum, yaklaşık 3 iş günü içinde hiç bir banka ile para çekimi hariç muhattap bile olmadım. Şuanda istediğim krediyi çok düşük faiz ile kullandım. Aldığınız ücreti sonuna kadar hak ettiğinizi düşünüyorum. İyi ki varsınız İnteraktif, iyi ki bizlere referanssınız.

Erdem Yüksel

Grafiker

İstanbul

Sayin İnteraktif yetkilileri , Bu ay içersinde size başvurum sonucu, benimle ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Süreci anlatmaları, iş takipleri,sonuçlandırma sırasında net değil olasılık ihtimallerinide masaya yatırarak en iyi veya en kötü ihtimalleride söyleyerek bu uzun yolu en kısa zamanda nasıl bitirmek için uğraştıklarını gördüğüm an itibariyle, kredim çıkmasada olur demiştim, Bu amaçla tüm İnteraktif ekibine bu zor günümde yanımda oldukları için teşekkürü bir borç bilirim, İyiki varsınız İnteraktif Kredi ekibi, Kalın sağlıcakla. Saygılarımla

S.G.D

Bölge Müdürü

Çok kıymetli İnteraktif Kredi Danışmanlık A.Ş personeli ve kurumu.Ben Eskişehir'den kamuda Güvenlik Görevlisi olarak çalışan bir vatandaşım. Benim sizinle olan kredi yolculuğum yani bir nevi tanışmam, artık umutlarımın tükendiği ve çaresiz kaldığım bir anda başladı.Açıkçası kredi almak için başvurmadığım,hemen hemen banka kalmadı.Ama Allah büyük ya; Benimde sonsuz kere sonsuz inancım kuvvetlidir.Allah karşıma sizi çıkardı,yinede umudum yoktu yoktu ama son bir kez deneyeyim dedim.Tesadüf bu ya telefonumda internette arama yaparken sizi buldum.bilgilerimi telefona girdim.Ertesi gün sabahtan S**** hanım bana dönüş yaptı. Benimle görüştü ve ben'de ona durumumu açık bir şekilde izah ettim.Fazla uzatmak istemiyorum,ben şahsen sizin firmanızı bütün yakın dost ve akrabalarıma,arkadaş çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Kredim henüz daha belli olmadığı halde,sanki komada can çekişen bir hastayı tekrar hayata döndürmek için uğraşan doktorlar gibi kredinin çıkması,yani kesin onaylanması için çaba gösteren özellikle İ**** HANIM,O*** BEY VE K**** Bey'e TEŞEKKÜRLERİMİ bir borç bilirim.İnşallah kredimde olumlu bir şekilde neticelenir. İyiki varsınız,kalın sağlıcakla,çalışmalarınızda başarılar.

Metin YILMAZ

Güvenlik Görevlisi

Çok zorda kaldığım bir zamanda İnteraktif Kredi'ye başvuru yaptım ve kredimi kullandım. Gerçekten iyi bir firma olduğuna inanıyorum. Müşteri temsilcilerinin ilgisine teşekkür ederim.

Sevgi SAVUT

Sigortacı

Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Zor bir dönemde yardımınız için şükranlarımı sunuyorum, çünkü beni büyük bir dertten kurtardınız sağolun. Ayrıca bana bu konuda yardımını esirgemeyen O*** Bey'e tekrar tekrar teşekkür ederim. Allah'a emanet olun.

Murat ÖZMEN

Kamu Personeli

En zor anımda her zaman yanımda olan İnteraktif Kredi'ye teşekkür ederim. Hiç şansım yokken bana kredi kullandırıp bütün borçlarımı kapatmamı sağladı ne kadar teşekkür etsem azdır.

Koray LERMİOĞLU

Aşçı

Ben öncelikle çok teşekkür ederim , özellikle Z**** Hanıma teşekkürlerimi borç bilirim.O kadar zor bir dönemden geçiyordum ki internetten tesadüfen rastladığım İnteraktif Kredi, bana bu zor dönemimi daha rahat atlatma mı sağladı. İlgileri , alakaları ve sağladıkları imkanlardan ötürü önce Z**** Hanıma sonra da İnteraktif Krediye çok çok teşekkür ediyorum.

Emine ÇALIŞKAN

Sigortacı

İnteraktif Kredi'ye Mart 2017 'de 60 tl için başvuru yaptım.Bana hemen dönüş yaptılar.(Bu arada başvuru yaptığım hiç bir bankadan dönüş yapılmadı) hiç bir netice alamadım.üç hafta süre sonunda kredim çıktı..Hiç bir problem ve sıkıntı yaşamadığımı belirtmek isterim..

Nihal Serap AKBULUT

İşletme Sahibi

Çok zor bir anımda imdadıma Hızır gibi yetişen interaktif kredi ekibine çok teşekkür ederim. Başvurma sürecimin her aşamasında bilgilendirilip desteklerini gördüm ve çıkmaz dediğim krediyi çok kısa bir sürede çıkartıp ihtiyacımı giderdiler. Gönül rahatlığıyla başvurulacak bir firma bu kadar dolandırıcılığın olduğu bir ortamda sadece bankalar aracılığıyla krediniz onaylanıp kullanıma açılıyor hepsi bu. Tekrar tüm İnteraktif Kredi ekibine teşekkür ederim.

Nihan BAYSAL

Kamu Personeli

Nakit ihtiyacım İnteraktif Kredi ve çalışanları sayesinde giderildi. Gayet başarılı bir danışmanlık hizmeti aldım. Teşekkürler İnteraktif Kredi.

Gizem Tuğba İTİŞGEN

Ankara

Öncelikle sizlere titiz ve cana yakın davranışlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Kredimi alırken beni hiç yormadan bütün işlemlerimi çok başarılı ve kısa bir sürede sorunsuz halletmeme yardımcı oldunuz. Başarılarınızın devamını diler sonsuz teşekkür ederim.

Hatice ÖZTÜRK

Emekli

Sakarya

Firmanızdan almış olduğum hizmet karşılığında bir teşekkür etmek istiyorum. Bankalara kredi başvurusunda bulunmuştum ama sonuç alamıyordum. İnternette sizi buldum, kredi uzmanlık alanınız diye başvurmuştum. 39 TL para yatırdım ve de 1 gün içerisinde kredi alma mutluluğu yaşattınız özellikle O*** Beye teşekkürlerimi ve de firmanıza şükranlarımı sunuyorum. Yardımlarınızdan dolayı bütün emeği gecen arkadaşlara teşekkürler.

Hakan KARABOSTAN

İstanbul

Bu konuda çok araştırma yaptım. Birçok kişiyle konuştum, hiçbiri güvenilir gelmedi. İnteraktifin güvenilir bir finansman şirketi olduğuna dair güçlü hislerim vardı. Bizzat gittim, gördüm, konuştum ve protokol yaptık. Aynı gün kredimi kullandım. İnteraktif kredi çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Ercan MADENOĞLU

İstanbul