Bir liderin özellikleri nelerdir?

Türkiye’nin lider danışmanlık kuruluşu İnteraktif Finansal Hizmetler, ruhunda liderlik olan, kendisini sürekli geliştiren, yeri geldiğinde eleştiren, bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kendisine yatırım yapmış, tecrübe ve bilgi birikimini ortak hedefler doğrultusunda harcayabilecek yeni takım arkadaşlarıyla çalışmaktan her zaman mutluluk duymaktadır.

Biz İnteraktifliler, hedeflerimizin ortak olduğunun bilinciyle hareket etmekten büyük zevk alırız. Hep birlikte toplumumuzu ve ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyabilecek alternatif çözümler üretir, toplumumuzdaki bireylerimizin yüzlerine bir gülücük daha ekleyebilmenin hayalini kurarız.

İnteraktif Kredi Ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

Siz de İnteraktif Kredi bünyesinde yer almak istiyorsanız İK Birimimize özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

İK Birimi ile iletişim için tıklayın

Eğer ki siz de mutlu bir iş yaşantısının kişinin sevdiği, kendisini geliştirebildiği, ekip ruhuyla çalışabildiği bir ortamdan geçtiğine inanan, başarıya aç, İnteraktif Kredi’yi en mükemmele doğru ileriye taşıyabilecek çalışma azmine ve yeteneğe sahip olduğunu düşünenlerdenseniz, açık pozisyonlarımızdan yetenek ve ilgi alanına uygun olanına hemen başvurabilirsiniz.