• İnternot Kredinin Pusulası Raporu Nedir?

  İnternot-Kredinin Pusulası size özel kredi değerlendirmesi yaparken tıpkı bankalar gibi Kredi Kayıt Bürosu A.Ş (Findeks)'den aldığı geçmiş ödeme bilgilerinizi mevcut mali yapınızla birleştirir ve ülkemizde kredi veren bankaların kredi politikalarına göre yorumlayarak size gerçeğe en yakın sonucu verir.

 • İnteraktif Kredi İletişim Bilgileri Nedir?

  İnteraktif Kredi iletişim bilgileri Telefon: 0850 888 00 10'dur. İnteraktif Kredi nerelerde? İzmir Genel Müdürlük olmak üzere İstanbul şubemizle hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye Bize Ulaşın sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 • İnteraktif Kredi Kimdir?

  2010 yılında İnteraktif Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2017 yılında yeni birimlerin katılımı, yeni sermaye artırımları ile İnteraktif Kredi A.Ş olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye'nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.

 • İnteraktif Kredi Güvenilir Mi?

  Kredi başvurunuz İnternot-Kredinin Pusulası sonucunda uygun olursa kredi uzmanlarımız bankalarla görüşerek kredinizi onaylatacak ve kredinizi Türkiye'de yerleşik bir bankadan kullanacaksınız. Ödemelerini de yine bankaya yapacaksınız. Yani tamamı ile bir banka kredisi olacak.

 • Bana Kredi Çıkar Mı?

  Size kredi çıkıp çıkmayacağı sorusuna ancak onlarca farklı kritere bakarak karar verilebilir. Sorunuzun cevabını İnternot-Kredinin Pusulası'ndan faydalanarak birkaç saat içinde zahmetsizce öğrenebilirsiniz.